دوربین مداربسته سیم کارت خور داهوا

دوربین مداربسته سیم کارت خور داهوا ؛ یک سیستم امنیتی بیسیم است ، یک سیستم دوربین مداربسته مستقر سریع و خودمختار می باشد که مخصوص نظارت و نظارت بر برنامه ها در خارج از شبکه و مکان های از راه دور که در آن نیروگاه و زیرساخت نصب موجود نیست ، طراحی شده است .

برند داهوا از پرفروش ترین محصولات نظارت تصویری در بازار می باشد که برای یک خرید با کیفیت و قیمت مناسب می توانید به شعب نمایندگی دوربین مداربسته داهوا مراجعه نمایید . همچنین میتوانید به مقاله آموزش انتقال تصویر دوربین مداربسته داهوا روی موبایل مراجعه کنید .

امروزه به خاطر اهمیت افزایش امنیت و نظارت کردن بر محیط اطراف تقاضای نصب دوربین مداربسته داهوا افزایش یافته است ، از قابلیت های مهم سیستم های امنیتی و نظارتی ، انتقال دادن تصاویر می باشد . در محیط هایی که امکان نصب مودم وجود ندارد از دوربین های سیم کارت خور استفاده می شود ، توسط این دوربین ها ، اینترنت سیستم نظارتی فراهم می شود . برای پیشبرد سریع‌تر فرایند نظارت ، طراحان برخی از شرکت ها ، دوربین سیم کارت خور چرخشی را ایده دادند . با عرضه این محصول به بازار ، انتقال تصاویر در بین کاربران به راحتی انجام می پذیرد .

 

 

نحوه عملکرد دوربین های سیم کارت خور داهوا

دوربین های سیم کارت خور داهوا به عنوان یک سیستم امنیتی ، سیستمی میباشد که هیچ نیازی به اتصال به مودم از طریق وای فای یا حتی کابل ندارد . این سیستم ها برای تامین اینترنت خود از سیم کارت های همراه اول ، ایرانسل ، رایتل استفاده میکند . سرعت انتقال تصویر در این دوربین ها بالا می باشد و هیچ فرقی ندارد از کدام اپراتور استفاده می شود .
دوربین امنیتی سیم کارت خور برای تامین کردن تغذیه خود باید از طریق آداپتور ، به برق وصل شود . البته نسل جدید دوربین مداربسته بیسیم سیم کارت خور برای تغذیه خود از باتری داخلی یا پنل خورشیدی استفاده می کند . نحوه عملکرد این دوربین های سیم کارت خور به این شکل می باشد که اگر آنتن یا اینترنت قطع شود ، بعد از وصل شدن اینترنت تمام وقایعی که در هنگام قطعی اینترنت رخ داده در نرم افزار انتقال تصویر منتقل میگردد .
دوربین تحت شبکه سیم کارت خور توانایی پشتیبانی از کارت حافظه داخلی دارد ، بنابراین با این قابلیت دیگر نیازی به دستگاه ذخیره ساز NVR نمی باشد .

 

انواع دوربین مداربسته سیم کارت خور داهوا

دوربین مدار بسته سیم کارت خور داهوا دارای انواع متنوعی می باشد که هر کدام دارای ویژگی های گوناگونی می باشند . به عنوان مثال برخی برای محیط های داخلی و برخی برای محیط های خارجی تعبیه و طراحی شده اند . دوربین هایی که برای محیط های داخلی طراحی شده اند برای محیط های خارجی مناسب نیستند زیرا در برابر آب ، گرد و غبار مقاومت ندارند .
مهمترین انواع دوربین مداربسته سیم کارت خور داهوا شامل :
– دوربین اسپید دام سیم کارت خور
– دوربین بالت سیم کارت خور
– دوربین سیم کارت خور خورشیدی
– دوربین سیم کارت خور چرخشی
– دوربین مداربسته شارژی سیم کارت خور
– دوربین لامپی سیم کارت خور

دوربین مداربسته سیم کارت خور داهوا
دوربین مداربسته سیم کارت خور داهوا

 

محل نصب دوربین مداربسته سیم کارت خور

هیچ محدودیتی در استفاده از این سیم کارت ها وجود ندارد چرا که می‌توان آن ها را در هر مکانی نصب کرد . فقط برای استفاده از این دوربین ها باید شبکه ی تلفن همراه ، باتری یا پنل خورشیدی در دسترس باشد . چون در غیر این صورت نمی توان انتظار داشت که به خوبی کار کنند .
– قابل نصب در منازل که تهیه مودم متصل به اینترنت امکان پذیر نیست .
– قابل نصب در وسایل نقلیه عمومی مانند : اتوبوس ، مترو و …
– قابل نصب در جنگل ها و مزارع برای نظارت بهتر حیوانات و شکارچیان
– امکان نصب در خیابان ها و ورودی مکان های های شلوغ که در داشتن اینترنت محدودیت دارند .

مزایای دوربین مداربسته سیم کارت خور داهوا

دوربین های مداربسته بر مبنای برند ، نوع تکنولوژی ، مدل ، ویژگی ها ، قابلیت ها و … در پروژه های مختلف کارایی دارند . برخی از مزایای دوربین مداربسته سیم کارت خور داهوا شامل :
– نصب این دوربین ها آسان می باشد ، شما می توانید این دوربین ها را در هر مکانی به راحتی در چند دقیقه نصب کنید .
– دارای قابلیت دسترسی از راه دور می باشند ، بنابراین امکان مشاهده تصاویر در هر مکان را فراهم میکند ، با استفاده از این قابلیت میتوان تصاویر را به صورت زنده روی تلفن همراه نیز مشاهده نمود .
– دارای امنیت زیادی می باشند و به راحتی مورد هجوک هکرها قرار نمی گیرند .
– در هر مکانی قابل نصب می باشند . این دوربین ها برای کار کردن نیاز به برق ندارند زیرا دارای باتری هستند و با استفاده از انرژی خورشیدی شارژ می شوند .
– به دلیل داشتن کارت حافظه داخلی به دستگاه ذخیره ساز DVR یا NVR نیازی نیست .
– امکان قطع کردن اینترنت توسط سارقین وجود ندارد مگر اینکه دوربین به طور کامل سرقت شود .
– امکان ارسال کردن تصاویر درصورت قطع و وصل شدن اینترنت تا زمان وصل شدن آن
– امکان ارسال آلارم از طریق پیام و تماس هنگام قطع شدن برق وجود دارد .
– قابلیت تشخیص حرکت ، چهره ، تشخیص عبور از خط و … ارسال آن از طریق پیام
– عملکرد این محصول تا حدودی به دوربین Babycam شباهت دارد .

 

معایب دوربین مداربسته سیم کارت خور

این دوربین ها همانند سایر محصولات دارای معایبی هم می باشند که برخی از آنها شامل موارد زیر می باشد .
– به دلیل اینکه تصاویر در کارت حافظه مستقر در دوربین ذخیره می شود ، چنانچه دوربین به سرقت برود تمام اطلاعات و تصاویر ویدویی ذخیره شده از دست خواهد رفت .
– میزان حافظه دوربین مداربسته رابطه مستقیمی با زمان ذخیره تصاویر دریافت شده دارد .
– ممکن است اعلان های ارسال شده توسط دوربین با کمی تاخیر به دست شما برسد چرا که در تمامی نواحی ، پوشش آنتن پایدار نمی باشد .

نکات قبل از نصب دوربین مداربسته سیم کارت خور
در دوربین های مداربسته سیم کارت خور همانن سایر محصولات نظارت تصویری با رعایت یکسری شرایط میتوان به بهبود عملکرد دستگاه کمک کرد . برخی از این نکات به شرح زیر می باشد :
– به منظور دریافت سریع اعلان ها ، دوربین مداربسته را در مکانی نصب گردد که آنتن دهی در آنجا پایدار باشد .
– دستگاه دور از دسترس افراد متفرقه نصب گردد تا از ایجاد اختلال در تغذیه دوربین مداربسته جلوگیری گردد .
– به دلیل حساس بودن دوربین مداربسته سیم کارت توصیه می شود به هنگام اتصال کارت حافظه و سیم کارت ، دقت و حوصله کافی را داشته باشید .
– یکی دیگر از شرایط نصب این دوربین‌ها جایی است که امکان آسیب زدن به تغذیه و قطع دوربین نباشد .
– طراحی شدن ۲ پورت داخل این دوربین تحت شبکه سیم کارت خور ، باعث به وجود آمدن این حساسیت شده است . ۱ پورت مخصوص رم داخلی و پورت ۲ برای سیم کارت است . هنگام قرار دادن رم و سیم کارت دقت کافی داشته باشید زیرا پین‌های موجود در پورت بسیار حساس هستند .

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”محل نصب دوربین مداربسته سیم کارت خور”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”هیچ محدودیتی در استفاده از این سیم کارت ها وجود ندارد چرا که می‌توان آن ها را در هر مکانی نصب کرد”}},{“@type”:”Question”,”name”:”مزایای دوربین مداربسته سیم کارت خور داهوا”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”دوربین های مداربسته بر مبنای برند ، نوع تکنولوژی ، مدل ، ویژگی ها ، قابلیت ها و … در پروژه های مختلف کارایی دارند”}}]}

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]